Pokoje

Ubytování v centru

Náš hotel v centru Prahy vám nabízí 76 pohodlných, plně klimatizovaných pokojů, zařízených tak, abyste se u nás cítili jako doma. Pokoje jsou rozřazeny do různých kategorií, které umožňují každému, aby si našel svůj nejoblíbenější.

Všechny pokoje nabízí velmi pohodlné postele – buď manželskou nebo dvě oddělená lůžka, se standardním třetím lůžkem v trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, pokojovým sejfem, setem pro přípravu čaje a kávy, televizí, koupelnovou kosmetikou, fénem a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem.
Potřebujete-li více místa, pak tím pravým pro vás bude náš prostorný Junior Suite s pohodlnou sedací soupravou a pracovním stolem v místnosti oddělené od ložnice, nebo náš exkluzivní Superior Suite s dvěma koupelnami, ložnicí a obývacím pokojem, který je vybaven dvěma televizemi a kávovarem Nespresso.

Naše nově zařízené Superior pokoje v 7. a  8. a 9.  patře hotelu v příjemných kávových a medových odstínech nabízí nejvyšší komfort a nadstandardní vybavení jako kávovar Nespresso, župany, pantofle, rozšířenou nabídku koupelnové kosmetiky a při příjezdu láhev vody a čerstvé ovoce na uvítanou.
V naší nejvyšší kategorii, v pokojích umístěných v nejvyšších patrech představujeme Superior pokoje s balkonem a Superior pokoje s panoramatickým oknem, které mají fantastický výhled přes řeku Vltavu nebo na Staré město. Ať už dáváte přednost romantickým výhledům nebo čerstvému vzduchu, určitě nebudete zklamáni. Je těžké to popsat, je nutné to zažít.... prostě nejkrásnější pokoje v Praze.

Superior Suite

Superior Suite je 2-pokojový apartmán, který se skládá z ložnice a obývacího pokoje. Naleznete zde dva pracovní stoly, pohodlné posezení, dvě televize, minibar, kávovar Nespresso a dvě koupelny.

Přečtěte si víc

Superior pokoj s balkonem

Superior pokoje s balkonem se nacházejí v nejvyšších patrech a díky tomu nabízejí velkolepý výhled na Prahu přes střechy okolních domů.

Přečtěte si víc

Superior pokoj s panoramatickým oknem

Naše nejromantičtější pokoje – Superior pokoje s panoramatickým oknem se nacházejí na nejvyšším patře a díky tomu nabízí úžasný výhled na Prahu a Vltavu. Zaoblená panoramatická okna vytvářejí jedinečnou atmosféru bez ohledu na počasí nebo roční období.

Přečtěte si víc

Superior pokoj

Superior pokoje jsou díky své poloze v 7. a 8. patře plné slunce a světla a většinou mají výhled na střechy okolních domů nebo na řeku.

Přečtěte si víc

Junior Suite

Milujete prostor? Pak Junior Suite je pro Vás tou nejlepší volbou. Je zařízený ve světlých přírodních barvách a nabízí spoustu místa pro odpočinek

 

Přečtěte si víc

Comfort pokoj

Výhled na město nebo do ulice a více prostoru – to jsou hlavní výhody Comfort pokojů ve srovnání se stejně vypadajícími pokoji typu Standard.

Přečtěte si víc

Standardní pokoj

Komfortně zařízený pokoj ve světlých přírodních barvách nabízí vše, co naši hosté potřebují pro příjemný pobyt.

Přečtěte si víc

Standardní dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

Komfortně zařízený pokoj ve světlých přírodních barvách nabízí vše, co naši hosté potřebují pro příjemný pobyt.

Přečtěte si víc

Bezbariérový standardní pokoj

Prostorný bezbariérový Standardní pokoj se nachází v přízemí (dostupný bez nutnosti použít výtah), se dvěma samostatnými lůžky s prostornou koupelnou přizpůsobenou pro osoby s omezenou schopnosti pohybu a orientace.

Přečtěte si víc