Vítejte v Hotelu Clement Prague

PŘÁTELSKÝ HOTEL V CENTRU PRAHY

"Náš 4* Hotel Clement Prague se nachází nedaleko Vltavy a nákupního centra Palladium a jen pár minut od nejznámějších památek pražského Starého Města. Zároveň leží v srdci Petrské čtvrti, stranou od otravného turistického ruchu. Užijte si místa, kde skutečně bydlí pražané, s malými nárožními obchůdky a útulnými kavárnami a restauracemi, lavičkami v parku a dětmi hrajícími si na hřištích. Vychutnejte si poklidnou atmosféru naší čtvrti.

Kvalitní servis, ochotný personál, pohodlné pokoje, bohatá snídaně a příjemné prostředí – to jsou zážitky, které naši hosté vyzdvihují ve svých recenzích. Přímo v centru, přitom v tichém sousedství nedaleko řeky a parku, náš hotel nabízí perfektní základnu pro objevování pražského Starého Města i pro relaxování po náročném dni v kanceláři. Naši přátelští zaměstnanci pro vás vždy mají úsměv a vřelé uvítání.

V Hotelu Clement Prague jsme hrdí, že můžeme říct, že jsme přátelští.

Přátelští k rodinám – děti u nás dostanou malý dáreček a hned naproti hotelu je čeká krásné hřiště v parku. Máme dětské postýlky, nočníčky i rodinné a propojené pokoje.

Přátelští k hendikepovaným – máme prostorný bezbariérový pokoj se speciálně upravenou koupelnou.

Přátelští k alergikům – nabízíme antialergické lůžkoviny, bezlepkové a bezlaktózové výrobky na vyžádání ke snídani.

Přátelští k nekuřákům – celý interiér hotelu je přísně nekuřácký.

Přátelští ke kuřákům – na naší terase, veřejném balkoně v 5. patře a na balkonech u Superior pokojů je kouření povoleno.

Přátelští k řidičům – máme několik parkovacích míst v podzemní garáži v hotelu. 

Přátelští k internetovým fanouškům – silná wi-fi zdarma ve všech prostorách a pokojích hotelu a veřejný počítač s tiskárnou k dispozici všem hostům v lobby."

 

Pokoje

Panoramatické pohledy na Prahu

Pokoje s výhledem
Slideshow

Superior Suite

Superior Suite je 2-pokojový apartmán, který se skládá z ložnice a obývacího pokoje. Naleznete zde dva pracovní stoly, pohodlné posezení, dvě televize, minibar, kávovar Nespresso a dvě koupelny.

Superior pokoj s balkonem

Superior pokoje s balkonem se nacházejí v nejvyšších patrech a díky tomu nabízejí velkolepý výhled na Prahu přes střechy okolních domů.

Superior pokoj s panoramatickým oknem

Naše nejromantičtější pokoje – Superior pokoje s panoramatickým oknem se nacházejí na nejvyšším patře a díky tomu nabízí úžasný výhled na Prahu a Vltavu. Zaoblená panoramatická okna vytvářejí jedinečnou atmosféru bez ohledu na počasí nebo roční období.

Superior pokoj

Superior pokoje jsou díky své poloze v 7. a 8. patře plné slunce a světla a většinou mají výhled na střechy okolních domů nebo na řeku.

Junior Suite

Milujete prostor? Pak Junior Suite je pro Vás tou nejlepší volbou. Je zařízený ve světlých přírodních barvách a nabízí spoustu místa pro odpočinek

 

Comfort pokoj

Výhled na město nebo do ulice a více prostoru – to jsou hlavní výhody Comfort pokojů ve srovnání se stejně vypadajícími pokoji typu Standard.

Standardní pokoj

Komfortně zařízený pokoj ve světlých přírodních barvách nabízí vše, co naši hosté potřebují pro příjemný pobyt.

Standardní dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

Komfortně zařízený pokoj ve světlých přírodních barvách nabízí vše, co naši hosté potřebují pro příjemný pobyt.

Bezbariérový standardní pokoj

Prostorný bezbariérový Standardní pokoj se nachází v přízemí (dostupný bez nutnosti použít výtah), se dvěma samostatnými lůžky s prostornou koupelnou přizpůsobenou pro osoby s omezenou schopnosti pohybu a orientace.

Sezónní slevy a speciální nabídky

Užijte si slev při rezervování pobytu v Hotelu Clement Prague

Prohlédnout speciální nabídky

Nejvýhodnější cena za ubytování

Navštivte kouzelné město Prahu a ubytujte se v příjemném Hotelu Clement Prague. 

Využijte skvělé nabídky, výhodné polohy hotelu a snídaně zdarma!

Při přimé rezervaci po zadání kódu clement získáte 15% slevu na ubytování a to v jakýkoliv den. 

Těšíme se na Vás!

Přečtěte si víc

Naše lokalita

Objevujte okolí

Prohlédnout místní zajímavosti

Konference a soukromé akce

Nejlepší místo pro vaše firemní setkání v Praze

Čti více
PRAGUE WEATHER